Zapraszamy do Zieleńca!
Zieleniec
Informacje o ZieleńcuPogoda w ZieleńcuJak dojechać do ZieleńcaNoclegiWyciągiSzkoły narciarskie i snowboarduStacja GOPRWypożyczalnie, serwisyKontakt
Szkoła Narciarska Wrocław

 Puchar Zieleńca - punktacja po dwóch konkursach
Jesteśmy po dwóch konkursach Pucharu Zieleńca. Pierwszy odbył się na stoku Winterpol, drugi na stoku Mieszko. Przed nami konkurs na stoku u Grygla - serdecznie wszystkich zapraszamy w najbliższy weekend! Poniżej przedstawiamy punktacje po dwóch konkursach.

Punktacja Pucharu Zieleńca 2008/2009
 

 Rossignol Demo Tour 2009 za nami
Dziś (25 stycznia) zakończyła się 3 dniowa impreza Rossignol Demo Tour. To były intensywne dni pełne atrakcji. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji: konkursy z nagrodami, serwowano pyszne naleśniki i tosty z Nutellą oraz przede wszystkim darmowe testy najnowszej kolekcji nart Rossignola. Następny Demo Tour już za rok. Czekamy!
 

 Zawody Regionalne SITN PZN - 24 stycznia 2009
24 stycznia w Zieleńcu rozegrano kolejne Zawody Regionalne SITN PZN. Tym razem przejazdy GS odbyły sie na stoku Winterpol nr 6. Dzięki bardzo dobrym warunkom śniegowym na tym stoku udało się ustawić przejazd składający się z 20 bramek. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki zawodów.

Wyniki Zawodów Regionalnych SITN PZN
 

 Rossignol Demo Tour - Zieleniec 23-25 stycznia 2009
Już w najbliższy weekend w Zieleńcu zagości niecodzienna impreza o zasięgu ogólnoeuropejskim - Rossignol Demo Tour. Oprócz testów najnowszej kolekcji Rossignola w programie konkursy, gry i zabawy z nagrodami. Zapraszamy!
 

 STREFA A - 12 wyciągów na jednym karnecie
Strefa A powiększyła się od poprzedniego sezonu o 3 wyciągi. Na jednym karnecie w sezonie 2008/2009 możemy jeździć na 12 wyciągach, w tym na 4 osobowej kanapie Gryglówka. Szczegółowe informacje oraz cennik znajdziemy na stronie www.strefa.zieleniec.info.
 

 Puchar Zieleńca - II konkurs za nami - wyniki
17 stycznia na stoku Mieszko odbył się drugi konkurs Pucharu Zieleńca. Mimo, iż slalom gigant rozegrany został na stosunkowo krótkim stoku czasy przejazdu oscylowały w granicach 30 sekund. Poniżej przedstawiamy oficjalne wyniki zawodów.

>> Wyniki zawodów
 

 Zieleniecki SKIBUS już czeka!
Ruszają ferie zimowe 2009, a wraz z nimi nasz zimowy - energetyczny - SKIBUS Powerade! Wszystkich spragnionych białego szaleństwa nasz SKIBUS zawiezie i przywiezie zupełnie za darmo :) W ciągu dnia z Dusznik do Zieleńca SKIBUS będzie jeździł 4 razy i 4 razy będzie wracał (ostatni kurs do Kudowy Zdroju) Szczegółowy rozkład jazdy na plakacie.
 

<< następne
  
poprzednie >>
  

Pogoda


 

Pokrywa śnieżna: 0 cm
Warunki narciarskie: brak
Czynne wyciągi: Gryglówka we wrześniu czynna w każdą sobotę i niedzielę o pełnych godzinach, od 11:00 do 18:00
 
  Kamery (na żywo)
   
   
   
  Kalendarz imprez na sezon 2013/2014
 
 
27 grudnia 2013
Dziecięcy Puchar Orlicy
Edycja Bożonarodzeniowa
25 stycznia 2014
Dziecięcy Puchar Orlicy
I edycja - śląska
22 lutego 2014
Dziecięcy Puchar Orlicy
II edycja - dolnośląska
9 marca 2014
XVIII Memoriał im. Brosnisława Haczkiewicza
Dwubój: GS + jazda techniczna
2 marca 2014
Zawody Regionalne SITN PZN (GS)
15 marca 2014
Dziecięcy Puchar Orlicy
edycja finałowa
 
 
  Zieleniec dawniej...
 
  Polecamy:© ZIELENIEC.INFO | All Rights Reserved
e-mail: info@zieleniec.info
Użytkowników online: 4